| aspargilius_5662 a întrebat:

Salut,
Ma poate ajuta cineva cu un meniu pentru majorat. dar doar un meniu cu, ce bautura sa iau si cum sa le-o servesc.

Eu m-am gandit la wisky cu redbull, vodka si absinth. nu exclud berea si vinul dar prefer in cantitati mici.happy

Răspuns Câştigător
| pisoias29 a răspuns:

eu zic sa te axezi pe vodka in principiu. nu ar strica intr'adevar un shot de absinth dupa tortul de la miezul noptii, dar nu mai mult de atat! cat despre whisky, ar fi ceva... Vinul si berea deja ma dezgusta total happy

3 răspunsuri:
| chandnisharma a răspuns:

Nu o asculta pe pisoias29 lol vodka si absinth? nu stiu ce sfat sa iti dau dar in orice caz nu te axa pe vodka daca vrei sa mai ai cu cine vorbi dupa miezu noptii laughing)

| CPR a răspuns:

Incearca si niste cocktailuri si bauturi de genul cinzano, martini pentru fete, vodka si wiskyul sunt si ele alegeri foarte bune. Absintul nu-l recomand pentru uni mai slabi (din pct de vedere al ficatului) s-ar putea sa fie o experienta prea hardcore.