| crixus a întrebat:

In ce fel iti poate afecta combinatia de whiskey cu redbull sau vodka + redbull?

1 răspuns:
| carminaburana43 a răspuns:

Daca esti amator de senzatii tari garantat te da ko, dar in timp de practici des da ko si sanatatea merita? Daca inca mai ai si mprobleme in interiorul organismului de care nici nu ai habar de exemplu o vena sau o artera subtiata poti intra in coma sau poti si muri.Deoinde de organism nu te lua ce efect are la altii pentru ca fiecare om are alta constitutie genetica interna.