| johnmd1 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta, as vrea sa am o relatie cu o fata dar nu stiu cum sa incep. Ma cunosc putin cu ea dar tot nu prea am idei cum as putea incepe.

Răspuns Câştigător
| Mariusr11 a răspuns:

Pai, dupa parerea mea ar trebui sa incerci sa petreci mai mult timp cu ea si sa vorbesti cu ea mai mult decat o faceai pana acum. O idee buna ar fi sa va cunoasteti mult mai bine si sa ii afli ce ii place si ce nu ii place. Invit-o la un suc ceva si vorbiti despre voi. Incearca sa o faci sa se simta bine in prezenta ta, sa se distreze. Apoi totul vine de la sine. Bafta :d

2 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Glumele sunt cheia......sa of aci sa rada apoi totul decurge mai natural

| h3r a răspuns:

Comunicarea e cheia. Bagă-te în seamă cu ea.