| Winners10 a întrebat:

Salutare. As vrea sa incep sa vorbeac cu o fata pe care nu o cunosc, dar de care imi place. Nu prea stiu ce subiecte as putea aborda. Imi puteti da niste idei? Sa nu para nici banal/ plictisitor. Please help

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Intreab-o daca ii place ultima melodie live a lui F.S. laughing)

| Winners10 explică (pentru alina2k18):

Decat sa raspunzi in bataie de joc mai bine nu mai raspunzi

| Bizon95 a răspuns:

Poti sa o rogi sa te invete limba romana
si sa vorbesti cu ea, nu sa "vorbeac" pana o cunosti, nu o "cunoac"

| Winners10 explică (pentru Bizon95):

Mai greseste si lumea cand scrie... dar tu se pare ca esti perfect... ai putea sa faci tu altceva dar nu iti pot spune aici

| Bizon95 a răspuns (pentru Winners10):

Asa e, mai greseste lumea, dar nu de doua ori si nu asa de aiurea

si eu am mai gresit, chiar daca am "prostul" obicei sa recitesc ceea ce scriu inainte de a posta tongue

insa, totusi, sa vezi ca nu sunt mistocar, iti dau un sfat bun:

lucrul pe care fetele apreciaza CEL mai mult la baieti este siguranta de sine, daca nu ai asa ceva, incearca sa iti creezi una (chiar falsa, adica joci un rol, totul e sa nu te pierzi)... MERITAwinking