| noname77 a întrebat:

Salut, ma tot chinui de cateva zile sa-mi amintesc numele unui joc din copilarie, dar ultima speranta e pe acest site laughing. E vorba despre un barbat care se injecteaza si se transforma in nu stiu ce..mai multe nu-mi amintesc despre acel joc, poate ma puteti ajuta.

5 răspunsuri:
| CreepyBoy a răspuns:

Jocul contine scene porno? Te-ai *** cu cineva? Daca nu... Amice vezi ca ai gresit intrebarea/

| noname77 explică (pentru CreepyBoy):

Aici este cea mai vizitată secție. Și vreau un răspuns neapărat

| stefan93Eu a răspuns:

Hulk el se injecteaza si se transformaintr-o bestie
https://www.google.ro/#q=hulk