| anonim_4396 a întrebat:

Majoritatea prietenilor mei au iubite si as vrea si eu sa am una... sunt un baiat care invata bine, se imbraca frumos si se spala des, nu arat urat, nu sunt gras sau scund/inalt, nu sunt rau, fac glume bune, defectele mele sunt putin sesizabile.Nu pot intelege...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU te impacienta fiindca in mod sigur ""va veni si vremea ta"". Sigur si garantat. Sanatate!

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pe dinti te speli?! La subtiori nu transpiri abundent si nu te speli ca lumea si cumva nu folosesti deodorant?! Nu razi aiurea, ca magarul?! Nu ai unghiile lungi si neingrijite?! Nu esti arogant?! Te speli des spui, dar nu cu ceva inferior calitativ?!
Daca nu ai problemele de mai sus, inseamna ca nu stapanesti arta conversatiei, si sa te faci placut.
Citeste, fi informat, interesat, atent, saritor, amabil si poate o sa incepi sa ai succes.
Vezi in librarii ca sunt vreo 2-3 carti despre cum sa scapi de timiditate!
Success!

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai iubita pentru ca tie nu-ti curge sange din nas, iar lor da. Referitor la o alta intrebarea de-a ta.
Va trebui sa te mai maturizezi putin, pentru a avea o iubita.

| RAY a răspuns:

In lipsa socializari poti fi si Einstein tot virgin ramai,orice studiu afirma faptul ca un individ care e sociabil are mai multe partenere,simplu, stai in casa nu vine nimeni sa te scoala din casa, poate banca, in rest nimeni, socializarea este primara, esentiala dezvoltari omului

| Plato a răspuns:

Nu chiar asa putin sesizabile. Eu vad o mentalitate defectuoasa.
E bine sa vrei, si eu vreau sa ma sune Emilia Clarke. Asteptam impreuna.

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Daca cei din jurul tau se arunca in cap trebuie sa o faci si tu? Nu esti obligat sa ai iubita doar pentru faptul ca prietenii tai au! Cand va veni momentul sa găsești persoana potrivită vei avea. Succes!

| Ionelymary a răspuns:

Toate la timpul lor. Nu te grabi. Nu te irosi. Nu te arunca. Dintre a fi poate ranit(daca nu alegi persoana potrivita) si a fi considerat mai asa... In gasca, ce ai alege? Nu mai fi stresat. Asta nu e o problema.