| MamaligaCuCarnatzy a întrebat:

Cum e cel mai bine sa fii?
1)Inalt, sa ai un corp frumos(sa nu fii nici gras nici slab) dar sa fii urat.
2)Sa fi inalt, sa fii frumos dar sa ai un corp urat(prea slab/prea gras)
3)Sa fi frumos, sa ai un corp exact asa cum trebuie dar scund
Care dintre aceste 3 variante este cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

3. Lumea pune mai mult accent pe aspect decat pe inaltime.
Inaltimea poate sa fie un bonus, dar daca esti urat atunci nu te avantajeaza prea mult.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu conteaza, sunt perfect egale. Conteaza sa ai un suflet frumos si o minte cat mai buna.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Brigaela):

Ai dreptate. Contează mai mult sufletul.

| Holiday a răspuns:

Evident 2. Corpul il poti modela, pe cand inaltimea nu, iar trasaturile fetei doar intr-o mica masura sau daca vrei sa modifici mult, dureaza si e si costisitor.

| FaraNumePls a răspuns:

3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt definitive, 3. Daca nu, si se poate schimba ceva, atunci 2.

| iHateLuckyPersons a răspuns:

Sa zicem 2, pentru ca poti sa lucrezi corpul