| anonim_4396 a întrebat:

mi. a disparut un album cu poze de pe facebook stie cineva ce s-a intamplat...de sters nu l. a sters nimeni. a disparut pur si simplu.

2 răspunsuri:
| fetitapentrutoti a răspuns:

Hii...pai uite ec trebuie sa afci:dai pe albume si vezi ac sus al albume trebuie sa scrie ceve de genu' : vezi toate pozele/videocliputile j uh dai pe primul' la poze si acolo o sa iti arate albumurie:sterse,pierdute, prezente si dai pe ele su undeva in dreapta la albumul pierdut iti va da sa sai salve adica alveaza si in stabga sa dai done adic sa nu salvezi, si tu dai pe salveaza in dreapa.
:* sper ca tz.i.am fotsh de folos :*

| catalincatalin_4298 a răspuns (pentru fetitapentrutoti):

laughing ggg.inteleg ce vrei sa zici.sau nu...nu merge cum mi.ai spus tu.