| Danette8248 a întrebat:

Salut, mi-a zis prietena mea ca vrea sa ramana la mine luni dupa ore sa facem dragoste. A batut un apropo ca vrea sa ii pregatesc ceva romantic dar nu am idee ce. Nu ma-ti putea ajuta cu un sfat sau o idee?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand spune-i ca nu i-o pui pana la 18 ani si 2, sa lase magariile dupa 18 ani laughing

| Danette8248 explică (pentru mgtow):

Asteptam un raspuns serios, amuzantule.winking

| mgtow a răspuns (pentru Danette8248):

Si al meu e serios, minorii nu au voie sa faca sex.

| Danette8248 explică (pentru mgtow):

Da si nici hotii nu au voie sa furewinking

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru mgtow):

Unde scrie ca minorii nu au voie sa faca sex?

| mgtow a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

In legea omeneasca.

| Aasdfghj a răspuns:

Ai putea sa gatesti ceva simplu. De exemplu pastebig grin Poti sa cumperi lumanari parfumate si sa le asezi pe masa unde mancati si in dormitor. Pe pat poti sa pui petale de flori. Daca nu vrei sa dai banii pe flori poti cumpara petale artificiale.

| Emilian65 a răspuns:

Daca vrea naparat sa faca sex, nu te pune "Gica contra" Daca tu o refuzi o sa stie toata lumea ca ai refuzat-o pentru ca nu esti bin la pat.

| pietrean a răspuns:

Oare acum,asa se procedeaza? Fetele spun raspicat,ca "diseara vreau sa facem dragoste" si baiatul trebuie sa se supuna? Parca moldovenii,erau mai rusinosi,dar vad ca ne-am "dat pe brazda si noi"! Mamaligari,dar sa nu fim si noi in rand cu lumea?
Tu,ca "gazda",nu ai nimic de spus? Sau chiar iti convine situatia,ca mai scapi si tu de stresul sexual.
Cred ca toata treaba o sa semene cu un sex(stiti ce inseamna sa faceti dragoste?)facut pe repede, ca sa nu va prinda cineva.
dar, macar sa fii baiat destept si sa porti un prezervativ, ca nu stiu cate stiti despre riscurile actului sexual. Poate pana la bacalaureat, o sa aveti si un bebe.Asa ca, atentie!

| Danette8248 explică (pentru pietrean):

Mamaligari? laughing Si nu stiu ce fel de barbat esti tu sa refuzi femeia pe care o iubesti cand iti cere sa faceti dragoste. Si cred ca stiu mai bine ca tine ce inseamna dragoste.

| Danette8248 explică (pentru Danette8248):

Am cerut un sfat pentru ceva romantic. Ce e asa de greu :O

| pietrean a răspuns (pentru Danette8248):

Sa refuzi "femeia"pe care o iubesti? Oare la 17 ani este chiar "femeie" matura, cu responsabilitati asumate, cand ea cere unui baiat sa faca dragoste? Mai are mult pana atunci.
"Barbat"? Sunt femeie! Nu stii sa cauti, ca sa vezi cu cine vorbesti? Sau iei de bun, ce intelegi de prima oara?
In rest, este de discutat.