| Bruki a întrebat:

Salut! Mi-am facut cont pe Flirt.com si am facut o plata. Dupa mi-am sters contul, iar acum dupa o luna, inca incearca sa traga bani de pe card. Cum pot rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stergerea un cont, dupa ce ti-ai submis aplicatia si ai acceptat plata, le da dreptul sa continuie sa-ti traga banii.

Poti opri asta, daca te duci la banca si blochezi tranzactiile catre ei.

| CarmenCraciun a răspuns:

O sa-ti ia bani cat doresc ei. Anunta-i in scris ca renunti la serviciile lor si da cardul pierdut.