| VFC a întrebat:

Salut
mie imi place de o fata e super draguta ea mereu ma pupa dar pe obraz (mereu cand ma vede), cam stie ca imi cam place de ea ca la ore mai mereu cand nu avem nic de facut stau si ma uit la ea si cand se intoarce la mine ma prefac ca ma uit in alta parte... dar nu pot obtine nicciun sentiment de la ea
anul trecut m-a intrebat daca imi place de ea si eu am spus da se ea a spus ca vrea sa ramanem doar prieteni si am fost foarte suparat in fine a trecut vara si acum cred eu ca sa imbunatatit treaba dintre noi... o cunosc de peste 7 ani am fost colegi si de gradinita si de 1-4 si acum pana in a 7
dati-mi un fel de a o aborda cum adica ce sa-i spun
dati-mi un dialog cam cum va reusit voua pls
cum sa aduc acest subiect in aceasta discutie
eu simt multa dragoste pentru ea dar cum as putea sa fac sa vad daca simte ceva pentru mine
ori ce sfat este bine primit
astept cat mai multe
cel mai bun sfat va primi funda

Răspuns Câştigător
| AdeBu a răspuns:

Pai.cred ca ar trebui.sa incerci sa o ignori putin.iar apoi o sa evzi ca nu o sa-i placa.si ba chiar ea o sa se bage in seama.dar daca nu merge chestia asta...etelor le plac baietii sensibili.amuzanti.detreaba.happy.winking.

2 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Incerca sa fi foarte apropiat de ea.

| crinutzzza14 a răspuns:

Pai...nu stiu
ca sa vezi daca te place vorbeste cu alta fata sa se inteleaga k iti place dea ea si o sa vezi daca cea care iti place cu adevarat este trista inseamna k te place