| Gabriela_6740 a întrebat:

Dati-mi un sfat va rog... fundita

Un baiat e suparat pe mine iar eu nu stiu ce sa mai fac ca sa nu mai fie suparat pe mine : cand l-am intrebat mi-a spus ca nu este suparat pe mine dar nu vorbeste cu mine si parca am fi doi straini, culmea ca suntem si colegi de clasa.

Oare este suparat pe mine pentru ca nu i-am spus eu ca imi place de el si a auzit de la ceilalti?
Ma priveste pentru cateva secunde si apoi se intoarce in alta parte. Eu vreau sa fim prieteni si sa comunicam. va rog un sfat fundita

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Ia-l deoparte si spune-i totul!
Poate ca el face asa din acelasi motiv, ca te place si el.Cunosc o gramada de baieti care ignora anumite fete din ciuda faptului ca sunt mai timizi, dar cunosc si baieti care sunt mai ' directi ' cum s-ar spune big grin
Tu vorbeste cu el si vezi ce se intampla dupa aceea kiss!

2 răspunsuri:
| dyaa96butterfly a răspuns:

Ia-l deoparte si marturisestei ce simti si motivul pentru care nu i-ai spus mai devreme big grin

| DEEA_8196 a răspuns:

Draga Gabriela poate trece printr o perioada mai dificila lasa-l cateva zile sa asi revina insistand cu antrebarile vei reusi sa al adepartezi si mai mult spune-i ca mereu va avea un prieten pe care se va pute baza oricand.asta e sfatul meu.