| Gabriela_6740 a întrebat:

Dati-mi un sfat va rog... un baiat e suparat pe mine iar eu nu stiu ce sa mai fac ca sa nu mai fie suparat pe mine : cand l-am intrebat mi-a spus ca nu este suparat pe mine dar nu vorbeste cu mine si parca am fi doi straini, culmea ca suntem si colegi de clasa. oare este suparat pe mine pentru ca nu i-am spus eu ca imi place de el si a auzit de la ceilalti? Ma priveste pentru cateva secunde si apoi se intoarce in alta parte. Eu vreau sa fim prieteni si sa comunicam. va rog un sfat fundita >:

Răspuns Câştigător
| N1cuConstrantin a răspuns:

Deci aici ori te place si nu vrea sa-ti spuna
ori a facut ceva si nu vrea sa te supere
vb cu el intr-un loc mai retras si spune-i vei afla sigur

1 răspuns:
| Blue_2910 a răspuns:

Poate ca ii e rusine de tine, si de frica sa nu spuna vreo prostie, prefera sa taca. Sau chiar i-o placea de tine, ca asa se intampla de obicei la cei mici, cand le place de cineva ii evita de emotie. E greu de explicat, sper ca ai prins ideea.