| Otto19 a întrebat:

Salut, Niste un serial despre sex, bautura, comedie, adolescenti, actiune.
Fara blue mountain state sau ceva asemanator
Va multumesc. ^_^

8 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Singurele seriale despre sex care imi vin in minte sunt:

- Jurnalul unei dame de companie, serial britanic, rolul principal jucat de Bilie Piper ( cea care a fost jucat si rolul companioanei in drama SF Doctor WHo)
-Californication, un serial de comedie despre un depedent sexual rolul principal jucat de David Duchovny
- Sex Masters un serial despre un doctor ginecolog din ani '50 care studiaza sexualitatea in rolurile principale sunt Michael Sheen si Lizzy Caplan

Si nu, nu am vazut nici unul din serialele astea integral, din primul am vazut cateva episoade, din al doilea primul, iar din ultimul care e destul de bunicel am vazut 3 episoade.

| mudokins78 a răspuns:

Fenus!,ce faci ma baiatule?
iti recomand doar trei filme, care sunt cu-
tineri
comedie
sex
aiureli
dar sunt misto! (parodii dupa dracula, siderman si saga amurg)
1-Dracula,i'm lovin it
2-Disaster movie
3-Vampire suck
ciao! (vizionare placuta!)

| Otto19 explică (pentru mudokins78):

Bine fac mudokins78 multumesc de intrebare rolling on the floor)

| AnoAnonima0 a răspuns:

A serbian film.E foarte multa pedofilie si violenta in filmul asta.

| Camuflaj2017qp a răspuns:

The big bang theory.

| EuDOarSieu a răspuns:

Prietene? Vrei seriale cu mult *****? Game of Thrones și Vikings. Ai de toate!

| Cristian0015 a răspuns:

13 reasons why

| Ale2k1715 a răspuns:

Mie unu actiune imi place teenwolf online subtitrat asa sa cauti sa iti dea sunt 6 sesoane sau shadow hunters tot pw acelasi site sunt 6 sesoane a si uitete in privatla mesaje pe tp ca am o intrebare