| Barbuceanu1993 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un serial bun de comedie happy tocmai am terminat de privit Blue mountain state laughing...

Răspuns Câştigător
| shadyeminem35 a răspuns:

Uita-te la Friends este cel mai bun serial de comedie( este sitcom, razi de te prapadesti), alte sitcomuri bune:That 70's show, Two and a half Men, How i met your Mother, The War at Home
Daca iti plac si desenele uita-te la The Simpsons sau la South Park
Si daca vrei serial de comedie care sa nu fie sitcom uita-te la Californication este foarte tare.
Sper sa iti fie de folos ce ti-am recomandattongue

1 răspuns:
| DeanW a răspuns:

Friends si two and a half men