| Andrei199114 a întrebat:

Salut nu reusesc Sa imi fac o prietena, ma consider o persoana urata CE sfaturi IMI dati?

7 răspunsuri:
| Barbati4Femei a răspuns:

Ba nu stiu... Eu m-as spanzura sincer. Glumesc. Mai, inainte sa iubesti alta persoana, trebuie sa te iubesti pe tine, sa accepti cine esti. Dupa, o sa fie mai usor. Putina incredere in tine nu strica. Sau... ai putea sa-ti arzi fata cu acid de baterie. Eficient. O sa arati ca bianca Dragusanu, dupa ce a fost arsa cu acid pe fata. rolling on the floor

| 愛日本 a răspuns:

Inceraca sa gasesti o fata la fel de ''urata'' ca tine. Trebuie sa existe cineva, oricine isi gaseste o persoana, iesi mai des.

| Doub a răspuns:

Schimba-ti fata, adica atitudinea. Scuze.

| Lawliet14 a răspuns:

Ar trebui sa fie o provocare pentru tine. Uita-te-n jur si probabil ca vei observa persoane mai "urate" decat tine (fizic) ce umbla cu femei frumoase.

| Voidwithin a răspuns:

Daca te consideri asa atunci nu vad cum iti vei face o prietena.
Pe fete le intereseaza mult atitudinea pe care baietii o au.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca tu ai o parere asa proasta despre tine, ce pretentii poti avea de la ceilalti? Descopera-ti atuurile si pune accent pe ele, ingrijeste-ti fizicul si nu fii disperat. Ai rabdare, exista cineva si pentru tine.

| Mirke a răspuns:

Schimba-ti atitudinea, daca te uiti in jur o sa vezi numa urati cu fete faine, pentru ca aia stiu sa vrajeasca si poate mai au si ceva atuuri, bani, masini, sau doar papagal, si vrajesc cu promisiuni!