| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma consider o persoana urata ( exterior ) dar nu's, nu stiu sa ma apreciez, niste sfaturi, mi-e frica sa-mi fac si o relatie din cauza asta sad niste sfaturi pls?

Răspuns Câştigător
| lauren93 a răspuns:

Fi tu insuti. Fiecare isi gaseste pe cineva. Incearca sa fi cat mai respectos si zambaret. Asta iti va aduce mai multi prieteni si o viitoare relatie.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te consideri o persoana urata, dar nu esti...asta iti spui singura, deci, te contrazici ori vrei sa fii compatimita?!
Eu cred ca fiecare sac are peticul lui!
Ca atare, indiferent cat esti de frumoasa sau uarata, se va gasi un baiat pe masura frumusetii sau urateniei tale, care sa te accepte asa cum esti.

| Clorox a răspuns:

Gaseste pe cineva care te place asa cum esti, e cam greu dar stai linistit, o sa vinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sinuciderea e solutia

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ehh gata, este bine.
Am gasit-o pe doamna mama ta, sunt mai fericit, pacat ca e sparta.
Durex isi cere scuze pentru existenta ta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai mama mea e in mormant, asa mult iti plac mortii?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci o *** pe sora-ta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok.
Eu o sa dau in maica-ta ca un nebun.

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Te consideri dar nu ești laughing

Ești sigur că nu ești?

| anonim_4396 explică (pentru Denisa_Alexandra_2001):

@ Denisa_Alexandra_2001 Eu zic ca esti cam proasta de fel big grin

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu mă cunosti si incerci să mă caracterizezi, ai eșuat. Ma plictisesc astfel de insulte si nu am nimic împotrivă revino cu ceva mai consistent. Și incearcă să-ti iei o viată personală nu să stai pe un *** site si să-i caracterizezi pe cine apuci macar dacă te-ai descurca la asta dar ești varză si la domeniul,, replici bune".
Cuvantul prost te caracterizează cel mai bine dar aș
adougat si fătalau fară pic de imaginatie.
Fă ceva util cu viata ta.