| annnamarya a întrebat:

nu stiti vreun program ca sa pot descarca video de pe youtube(video nu mp3)? Am nevoie urgent!
Scuzati categoria!
Fundita!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite un site aici:
http://www.hddownloader.com/index.php
sau aici:
Download de pe Youtube in format video http://www.youconvertit.com/OnlineVideo.aspx
sau aici:
http://www.ixconverter.net/ (bifeaza AVI(DIVx)
Succes!

| annnamarya explică (pentru neluL):

Mersi mult din nou m-ai ajutat

| neluL a răspuns (pentru annnamarya):

Cu placere! Ma bucur! bye, bye wave

| Elish090 a răspuns (pentru neluL):

Are virusi?

| neluL a răspuns (pentru Elish090):

Nu. Altfel nu mai postam aiurea.

10 răspunsuri:
| aurora50scumpika a răspuns:

Pai.cauta pe google youtube downloader,,, apoi. dupa ce iti descarca...intrii pe you tube,,si dai COPY la link-ul videoclipului,, api,, dai PASTE in chenarul acelui program si dupa DOWNLOAD:* :*

| annnamarya explică (pentru aurora50scumpika):

Am si eu youtube downloader da nu merge... am descarcat ft multe filmulete cu acest program de aia cred ca nu merge...am nevoi de un site(adica sa fie online) nu program
Ms oricum

| aurora50scumpika a răspuns (pentru annnamarya):

Pai.depinde ce versiune ai avut,, si descarcati alta versiune

| missClumsy a răspuns:

Dvd video soft... hope helps happy

| XciXci a răspuns:

Loudtronix.me.ii f bunbig grin

| annnamarya explică (pentru XciXci):

Nu merge sa descar video doar mp3 cind dau la video scrie ceva de genu ca ii eroare sad