| hiDDenBoY a întrebat:

SAlut! O fata de ceva timp ma cauta intruna si ma alearga si cand trec pe langa ea cateodata zambeste si imi da o palma(pe spate sau in umar).Si cand colegul meu imi zice ceva imita si ea strigand la mine.Ea sta cu doua banci mai in spate decat mine dar nu suntem asezati dupa inaltimelaughing.Ce inseamna asta? Ca am innebunit.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand cineva ti-e simpatic sau iti place,esti atent fara sa vrei la tot ce face.
Cand nu te intereseaza cineva,poate sta si-n cap, ca tot nu-l vezi, eventual inregistrezi reactia celorlalti la asta si abia atunci observi si tu ca ceva se petrece.
Fata te simpatizeaza si e interesata de tine, asa ca face orice sa o "vezi".
N-ai innebunit deloc, doar te place o fata.
happy

| M1hai a răspuns:

Poate ii place de tinewinking

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca ei nu-I place in ce banca sta.

Răspuns utilizator avertizat