| KRLL a întrebat:

O fată mi-a zis că" nu știu dacă te iubesc, si nu vreau sa cred asta, dar tin foarte mult la tine si m.am atașat mult de tine"
Mă iubește, oare?
Fundă cine ma ajuta

16 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

O data cu atasarea o sa vina si iubirea, e nevoie de timp.

| KRLL explică (pentru madyddd):

Nu ajunge oare mai mult de 8 luni de cand vorbim?

| KRLL explică (pentru madyddd):

Nu ajunge oare de 8 luni de cand vorbim sa ajunga si iubirea aia? laughing

| madyddd a răspuns (pentru KRLL):

Atunci in cazul asta, ce mai stai? unde speri sa ajungi? mai poti? Încearcă sa fii egoist si sa te gandesti la tine si la timpul tau care e limitat. Nu-ți petrece timpul cu oricine. Unii oameni vin și pleacă, tu de cele mai multe ori să-i lasi sa plece.

| Violleta2022 a răspuns:

Fata respectiva pare mai repede o fetita de 10-12 ani, care-i normal sa nu stie, pentru ca la varsta asta, nu prea stie cu ce se mananca dragostea, iubire si alte sentimente.
la varsta asta se joaca inca cu papusile si trateaza baietii la fel ca si papusile.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Si asta doamnelor și domnilor este friendzone-ul. Vrea să rămâneți prieteni si nimic mai mult.

| ychigo a răspuns:

Fata asta, cati ani are pentru ca 12 ani,chiar nu stie, dar dup...a se schimba treaba, sunteti impreuna, vrei sa fiti impreuna, va stiti de mult timp? Daca va stiti de cand erati mici, acel atatsament in legatura cu tine, poate fi considerat ca o amicie si atat.

| KRLL explică (pentru ychigo):

Are 15, si e foarte cuminte si timidă. Vorbim de 8luni

| KRLL explică (pentru ychigo):

Are 15 si e foarte cuminte si timidă
Vorbim de 8luni

| ychigo a răspuns (pentru KRLL):

Ati iesit pe undeva doar voi doi?
V-ati plimbat, va sunati cand iesiti din casa?

| KRLL explică (pentru ychigo):

Da, ne sunam, vorbim, rareori plimbări

| ychigo a răspuns (pentru KRLL):

Ok,tinand cont de faptul ca ti-a spus ca tine foarte mult la tine,ati mai si iesit, va mai si sunati, poti sa crezi ca te iubeste, daca iti place de ea, ai putea sa o intrebi daca vrea sa fiti impreuna, tu cati ani ai?

| KRLL explică (pentru ychigo):

16 ani și oleaca

| ychigo a răspuns (pentru KRLL):

Sunteti apropiati poti sa o intrebi daca vrea sa fiti impreuna si asa vei stii sigur daca te iubeste sau nu

| Trq a răspuns:

Tu ce crezi? Logic că te place. Bagă-te pe ea. Întâlniți-vă, doar voi doi, şi depanați vorbe dulci, rezultând o relație. Succes.

| MishuMi a răspuns:

Da
Dar nici ea nu ştie asta