| aaa10 a întrebat:

Salut, o întrebare care mi-e rușine sa o pun, de ce bărbații când se uita la o femeie se uita la sânii ei? La femei sânii sunt niște chestii care înnebunesc orice bărbat?

13 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Salut!
Nu neaparat, pe mine ma innebunesc mai degraba picioarele unei femei, ca sanii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când ești cu vecina în pat, studiază problema pe viu.

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns:

Nu „orice bărbat", dar pe majoritatea, da. Desigur, cu condiția să nu fie ca niște bretele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit la picioare., gata, corp general una foarte slaba automat ma atrage ca da impresia de Prada.

| sofisis a răspuns:

Nu ii inebuneste pe toti dar cu siguranta toti pot aprecia o pereche de sani frumosi.

| ywar a răspuns:

Sanii amintesc de copilarie si de protectie. O femeie isi alapteaza copilul la san! Sunt chestii normale.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu innebunesc toti barbatii, doar pe unii.
Pentru alti barbati, conteaza fundul, sau fata, mainile, picioarele samd.

| Eireann a răspuns:

Fost meu prieten nu era fascinat de sani. El zicea ca din cauza ca mama si sora lui au sanii foarte mari cand vede o fata "bine dotata" se gandeste "Saraca de ea, cred ca o doare spatele tot timpul!".

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca ne uitam la sâni prima dată. Pentru ca ei ies in evidenta. Daca ar avea ochi frumosi, ne-am uita la ochi.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Pentru ca asta ii atrage in general nu pe toti mai ales daca te prezinti si cu un decolteu generos le atrage atentia instinctiv, cum de astfel este si viceversa si noi suntem atrase de un chip frumos sau muschii unui barbat.Nu imi este rusine sa recunosc, pentru ca asta este adevarul, prima data avem atractie fizica fata de o persoana si dupa apar si sentimentele cand esti intr-un cuplu, in cazul meu asa a fost.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU neaparat si NU pe toti barbatii. Ca exemplu pot fi amintite acele femei care sunt in situatia de a fi ''atatate'', adica sa aiba pieptul plat ca o scandura trasa la rindea si pe urma sa fie si bine slefuita. Insa privirea majoritatii barbatilor este atrasa de o pereche de sani care pe cat este posibil sa fie cat mai fermi si cat mai frumos conturati,

| Edyy5555 a răspuns:

Noi barbati ne uitam la sanii din prima zi de viata din momentul in care ne nastem si pana ne casatorim deoarece fie care barbat simte o atractie pentru tot ceea ce este frumos si estetic feminin.