| aaa10 a întrebat:

De ce bărbații se uita mai mult la sânii unei femei? Ce este sexy și atrăgător la o femeie sânii, parul, picioarele sau fundul? Pentru mine sanii

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tocurile

| RAY a răspuns:

Sanii,pentru ca asta semifica maturitatea sexuala la femei, asa am evoluat ca specie

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu se suprapun... oricare!
Mai ales o față frumoasă...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu toti se uita mai mult la sani. Pentru mine, daca nu are silueta feminina, degeaba are sani. Fara sani ma poate atrage fara probleme, dar daca are fizic de muncitor pe santier, ori e grasa (inclusiv cele "bubble butt"), e neatragatoare, si sunt sanse sa nu-mi starneasca nici cel mai mic interes fizic.

| Drimmero a răspuns:

Sanii apar primii cand o vezi din fata, fundul apare primul cand o vezi de la spate, depinde din ce unghi o vezi si de unde o ochesti,, daca le are pe amandoua eu unul sunt multumit/

| Sofer a răspuns:

Sanii si fundul si sa fie ok la fata si fizicul sa fie ok.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul, picioarele, feminitatea, modestia si buzele.dar cand imi place mult de o fata ma atrage si mainile, ochii, nasul si de ce nu si funduletul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal ca să te uiți la sânii pentru ca bărbații în general sunt atrași de sex iar încă un motiv este fiindcadin ei sau alăptat de mici

| Alexandru250201 a răspuns:

Pentru mine fundul

| GigiMenta a răspuns:

Totul porneste de cand esti inca in burta mamei tale. Acolo prinzi viata practic. Te nasti si incepe alaptarea, adica o legatura foarte stransa. Pe masura ce cresti, subconstientul tau pastreaza toate aceste amintiri si astfel atractia apare si ea.

| Eteda a răspuns:

Si mie imi plac sanii la o femeie, si nu, nu sunt bi, pur si simplu poti aprecia o femeie frumoasa! Dar sa aiba si ceva in cap laughing

| Xanor a răspuns:

Eu ma uit la picioare, nu-mi pasa de sani, doar de fata si picioare

| CalciuGabriel a răspuns:

Pentru majoritatea barbatilor mai importanti sunt fundul si sânii.Barbatii se uita la sanii unei femei pentru ca asta le place lor.Astia suntem astia ramanem.Asta e!

Răspuns utilizator avertizat