| Kristinake a întrebat:

Salut, pai am si eu nevoie de un sfat. imi place de un baiat A.il cunosc de cind am inceput scoala, la inceput nu prea ii dadeam atentie dar nu stiu de ce dar mi se pare ca m-am indragostit. : / i-am zis colegului meu de clasa e foarte de incredere, chiar si dac ma place mereu imi vrea binele, el mi-a spus ca mai bine sa nul intreb pe A pentru ca il cunoaste si doar o sa-mi perd timp. Eu l-am rugat pe I, colegul de clasa sal intrebe pe C colegul lui A, l-a intrebat si acela a zis ca nu, nu trebuie. dar eu am vrut sa aflu oricum ce simte el, si i-am zis verisorului sau. El mi-a zis ca stie deacum rasp, eu il rugam sa-mi spuna si nu vroia, a zis sa-l sun singura si sal intreb, i-am cerut nr de acasa, si era o prietena la mine, la sunat si i-a zis ca mie imi place de el si daca nu ar vrea sa ne combinam el a zis ca nu ma place si ca nu, nu vrea.euu m-am enervat atit de tare incit i-am zis pr. mele sal sune si sai spuna ca a fost o gluma. a sunat si i-a zis el a zis ca"BINE! Pr mea mia povestit ca Unei colegi de clasa tot ii placea de A. Si a scris inttro agenda ca il iubeste, o fata colega de clasa a aflat si a gasit foaia si a plecat la A si ia aratat, apoi la toata clasa. Toti colegii lui A. faceau misto de colega pr. mele. Atunci dup ce am aflat imi era si mi-e frica sa nu fac misto de mine la scoala. a doua zi cind am plecat la scoala l-am vazut se uita la mine sad si eu la el. il iubesc atit de mult incit nul pot uita, niciodata nu am iubit pe nime atit de mult. nici nu stiu ce sa fac? e cu mine in scoala cind il vad am impresia ca ma place, da acesteas doar visurile mele. ce sa fac? va rog foarte mult am nevoie de un sfat macar cit de mic n-ar fi :*

4 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

A, I, C iar A si tot asa.
n`am inteles nimic. laughing

E o imbarligatura totala. big grin
Scuze ca zic. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inteles dar odata ce el nu-ti acorda nici cea m mik atentieee nu se merita sa te mai gandesti la el love struck pup

| alexandra1234 a răspuns:

Incearca sa il faci gelos da te la alt baiat daca se enerveaza insemna cate place.

| anka_4579 a răspuns:

Daca ti in tine chestia asta te distrugi, daca o zici devi bajocura tuturor, nu e bine nicicum. cel mai bine ar fi sa il suni PERSONAAL...stiu ca e greu dar eu l-am sunat pe baiatu de care imi place si ia-m zis"auzi am si eu o intrebare...ma placi?" si el a zis ca "nu vreau sa-ti zic" ganeste-te ca ai putea sa ai noroc mai mare ca mine:* dar sa nu uiti sa i zici sa ramane intre voi intrebarea si raspunsu te-am pupat mult noroc:*