| nonamenr1 a întrebat:

As vrea sa-mi raspundeti la o intrebare mai ciudata, dar ca sa intelegeti am sa va spun ce s-a intamplat:
-,, Ieri eram la scoala, inainte de ora de biologie pe la 13 si 5 min. O colega mi-a spus ca baiatul de care imi plece mie crede ca sunt draguta dar cam mica pentru el (e mai mare cu 3 ani). Ma bucurat caci crede ca sunt draguta dar oricum totul a decurs bine pana la 5 aproape 6 cand am iesit din clasa de abia terminasem ora de mate domnu prof de geografie era pe hol vb cu colegi baiatului de care imi place mie si cu el, eu si colega mea am mers sa il urmarim pe un coleg ca ne certasem cu el, iar ala s-a pus langa baiatul de care imi place iar tampita mea de colega la apucat pe baiatull de care imi place dee umeri la intors spre mine si ea ma tot striga,, el se uita la mine foarte ciudat pana la urma am plecat in clasa dar apoi ala a venit la mine la usa clasei si fetele stigau veni gagicatu ma simteam foarte ciudat si tote fetele ma trageau mau dus aproape de usa si chiar el era cu mainile in buzunar si se uita cu o privire la mine. pana la urma a plecat si sia trimis un coleg care a vb cu un prieten de-al meu sa ma caute, colegu meu a incercat sa ma ascunda zicand ca e o fata fara ochelari dar eu port ochelari si prostu de baiat de care imi place a zis nu ea poarta ochelari si la tras putin de limba colegul baiatului de care imi place pana la dus la mine, ala mi-a zis cam asa hai fata pana la mine in clasa eu am refuzat apoi sa sunat de intrare si m-am dus la colegul meu lla banca sal intreb de ce la adus pe ala la mine si mi-a zis totul. "
Styu ca e o poveste lunga dar merita citita, iar intrebarea este cum intru eu astazi in scoala caci sg au aflat toty si o sa ma fac de ras? mersi anticipat. Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Carllaaa a răspuns:

Nu te faci de ras`batting eyelashes. incearca sa-l seduci`.nu baga de seama ce zic ceilalti`.fi seducatoare dar discretawinking...sa nu`i dai tot pe tava`:*

6 răspunsuri:
| LaraDésire a răspuns:

In primul rand ar trebui sa fii indiferenta, colegele tale sunt cam prostute sau foarte geloase din moment ce fac fazele astea, sa traga de tine eventual sa te umileasca. Treci cu capu pe sus de parca nu s.ar fi intamplat nimic

| AdelaElena20 a răspuns:

Offf colegele astea ale tale sunt un pic tampite! Nu se face asa ceva unei colege! Daca se intampla ceva ignora dar nu te rusina si nu te enerva, fii increzatoare si sa nu lasi sa rada de tine! si daca iti mai place de cineva nu mai cere pareri colegelor tale. Si cu colegele tale sa fii indiferenta sa nu te mai increzi in ele nici daca se pun in genunghi.Ai grija de tine!

| Biaaancaaaaaa a răspuns:

Pai,stai asa...De ce sa te faci de ras si ce-au aflat toti?

| Anonym2013 a răspuns:

Bwa nu te mai lau dupa toate si toti, mai ales colegeoh go on si eu am colege de cls si stii ce fac ele acum? incearca sa ma desparta de pr meu care din nefericirea lor e in aceeasi clasa cu noi.oh go on. daca iti place de el si el zice ca esti draguat dar cam mica, fa-ti tu curajul sa vorbesti cu el vezi ce fel de persoana [ adica sa nu fie unu care dupa sa spuna la toti conv voastra] si intr'un final spune-i ce simti si cam ce ai vreabig grin..., iar daca reusesti sa fiti impreuna sa nu te iei niciodata dupa ce or sa zica colegele, sigur au putina invidie. Eu iti doresq succes, sper sa reusesti:*.

| nonamenr1 explică:

:stiu ca totul e ruinat si ca o sa ma fac de ras dar mereu pe TPU e cineva care sa ma ajute:

| bla999999 a răspuns:

Hmm greu de spus! incerca sa te imbraci altfel sau incerca sa iti pui un fes pe cap ceva care sa iti ascunda fata pana intri in clasa