| Ionică a întrebat:

Pentru cei casatoriti: Povestiti cum a fost cererea voastra de casatorie. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| julieta a răspuns:

Acum 2 ani, de valentine's day. a vnt la mine, era foarte nervos de 2 saptm (mai exact de cand ii spusesem ca am visat ca mi-a luat un inel, ceea ce si facuse cu 1 luna inainte impreuna cu mama sa happy ), a avut o reactie f aiurea cand i-am spus ce am visat.nu i-am dat importanta la reactia pe care a avut-o. a venit si ziua de valentine's, mi-a adus un buchet de trandafirii rosii, totul ok nici macar nu banuiam ca el chiar imi luase inelu, cererea a venit in momentul in care sa asigurat ca numai vine nimeni la mine in camera.s-a pus in genunchi si "vrei sa te casatoresti cu mine?", eu am izbucnit in plans, l-am luat in brate pret de 5 minute, dupa i-am dat raspunsul mult asteptat. avem nunta peste 2 ani dar, suntem ca si casatoriti. iubiti-va mult

3 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

" E de la sine inteles ca vrei sa fii sotia mea!"

| cîrne a răspuns:

Originala, ionica, originala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai doamne ce romantic a fost, mi-a spus;-Vrei sa fii sotul meu? si eu am avut asa un raspuns de cel mai demn actor de film de dragoste;-Fortat de atitea imprejurari ce-am sa fac?