| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare a voastra? Povestiti.

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Cea mai amuzantă întâmplare a mea a fost când eram la ţară. laughing
Era noapte.Eu cu mama şi bunica era în cameră.Mai devreme eu mă culcasem şi eram adormită când s-a întâmplat.
La miezul nopţii toată lumea dormea,dar mami a auzit un zgomot (ca şi când cineva ar fi deschis uşa). Speriată,a trezit-o pe bunica,spunând: " Mamă, repede, veniră hoţii! ".
Bunica s-a dus să vadă ce se întâmplă şi ghici.Nu era nici un hoţ.
Era pisica. Avem o pisică şi uşa nefiind bine închisă, a împins-o cu uşurinţă şi a intrat.
Eu nu ştiam, dormeam dusă laughing straight face
Mi-ar fi plăcut să văd tot. straight face

1 răspuns:
| Andrutzikka a răspuns:

Am o intamplare asa a` la fratemiu.
Deci, eram eu si cu fratele meu la mine in camera.M`a intrebat ce fac si pe urma a plecat.Eu ii stiam parola de Facebook si am vazut ca are o tipa la "Intr`o relatie".
Pe urma, am vazut ca vorbeste cu iubita`sa.Cand strig eu:
"Are sotie! E si insurat!"laughing