| kenox123 a întrebat:

Salut, peste o saptamana ma duc la mare cu prietenii iar problema este ca as vrea sa vorbesc si eu, sa ma bag in seama cu multe fete de acolo, care mai de care. Vreau sa-mi dezvolt partea asta a mea de a vorbii cu o fata si cel mai bun loc e la mare laughing. Problema este ca nu stiu cum sa incep, ce sa zic, m-ati putea ajuta dandu-mi niste sfaturi cu ce-as putea zice, ce-as putea face, si tot asa, dau funda happy. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Generalitati, incepe cu ele. De unde ii, ce scoala face, ce materii ii plac, ce vrea sa faca in viitor. Cauta sa o cunosti, ca sa stii ca nu-ti place doar de ceea ce vezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Zorec a răspuns:

Pai, ai putea intra in vorba cu ele zicand, "hei, buna, vreti o bautura?" daca zic da, te duci, iei ce trebuie de la bar, apoi le intrebi cum le cheama, iti faci si tu prezentarea, doar numele, le mai intrebi, cum se simt la mare, cum au de gand sa isi petreaca timpul. Apoi petreci mai mult timp cu ele de-a lungul zilelor care urmeaza.