| ROBERTSHOW a întrebat:

Salut,pot continua actul sexual cu prezervativul după ce am ejaculat in el fără riscuri?

Răspuns Câştigător
| anonimuIl a răspuns:

Când faci sex cu o femeie fără prezervativ și îți dai drumul în ea REGLEAZĂ ea poziția de la începutul ejaculării tale până ejaculezi de tot în ea ca să nu dea pe afară.
Se folosește prosop pe pat când se face sex fără prezervativ și bărbatul își dă drumul în femeie.

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

In nici un caz. Daca vrei sa continui, schimbi prezervativul

| VoidEternal a răspuns:

Doamne ferește, ce răspunsuri... După ce ai terminat, te oprești dude, altfel l-ai pus degeaba. Daca după ce ejaculezi continui sa te miști o să iasă sperma pe lângă prezervativ. Depinde și de cantitate, dar în general e prea multa ca sa mai poți continua cu un prezervativ plin.

| Goete a răspuns:

Cum adica ai ejaculat in el fara riscuri?

| cumslut a răspuns:

Normal dai cat poti

| fabiann123312 a răspuns:

Câți ani ai? Câte secunde a durat ejacularea?