| anonim_4396 a întrebat:

prietena mea a avut un contact sexual neprotejat mai exact sex oral si dupa si-a dus degetele la clitoris. este posibil sa ramana insarcinata daca avea pe degete lichid prespermatic?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu există nici cel mai mic risc atâta timp cât nu vorbim de un contact sexual propriu-zis (penetrare) neprotejat.
Baftă!

| xanderblackx a răspuns:

Eu zic sa va ganditi deja la ce nume sa-i puneti... be fu..cking serious, cate intrebari de genul asta sunt pe site sub 1 milion de forme tu vi cu una noua. fratilor, inainte sa va apucati de treaba, de ce nu va documentati putin "cu ce se mananca"? tu deschizi parasuta cand ai ajuns la sol? serios acum, daca ai nelamuriri documenteaza-te putin inainte, da-i un search pe google, vezi cum stau treburile cu actul sexual in sine si ce riscuri implica, de ce, cand? whatever, by the way... NU, nu este insarcinata. numai bine

| Siegfried a răspuns:

Sigur, prietena ta.