| Larry1 a întrebat:

Prietena mea mi-a facut sex oral. Apoi dupa ce am terminat am stat 15 minute daca nu ma insel si i-am introdus degetele in vagin. Eu nu am avut sperma pe degete pentru ca ea a inghitit-o pe toata, si dupa a inceput iar sa imi faca sex oral si ea si-a dus degetele la clitoris(sa zicem ca era de lichid pre-ejaculator). Este posibil ca ea sa ramana insarcinata tinand cont ca era in ziua ovulatiei?

13 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Sigur nu a înghițit-o și a 2-a oară? Să fim siguri...

| Larry1 explică (pentru h3r):

Si daca a inghitit-o si a doua oara ce era?

| Larry1 explică (pentru h3r):

Adica?

| ριтιкσтh a răspuns (pentru h3r):

laughing))

| ριтιкσтh a răspuns (pentru h3r):

Pai spermatozoizii odata ce iau contact cu aerul mor! Deci NU e posibil sa ramana insarcinata!

| Violente a răspuns:

Chiar dacă ai fi avut, însarcinată poate ramane dacat în urma unui CONTACTUL SEXUAL propriu-zis, nu degete, nu petting, nu atingeri, nimic!

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Daca trec spermatozoizii de amigdale...is sanse sa ramanalaughing)

| 0alafaranume0 a răspuns:

Oare cum respirati?

| Louysse a răspuns:

Nu are cum sa ramana...trb sa iti dai drumu in ea ca sa ramana insarcinatawinking

| 9George2 a răspuns:

Nici cea mai mica sansa nu exista.

| Maryjay a răspuns:

Nuuuuu. nu are cum pentru ca sperma ar trebui sa ajunga pana sus la ovare ca sa ramana insarcinata:d.cea ce nu cred ca putea sa faca cu degetele, stai linistit big grin eu fac sex fara prezervativ de 3 ani si nu am ramas niciodaata

| Maria_Adinna_1994 a răspuns:

Nu..mai ales daca tu nu ai avut nimic pe degete.Stati linistitihappy