| Bogdy00 a întrebat:

Salut prieteni. Am si eu o problema disperata si o ard la genul "disperat". Sa incepem cu inceputul... Acum cateva luni am cunoscut o fata foarte draguta, si i-am cerut un simplu sfat, si s-a aratat doritoare sa ma ajute chiar daca avea iubit. Ne-am imprietenit foarte bine si am inceput sa vorbim din ce in ce mai mult. Dupa ceva timp mi-a zis ca vrea sa se desparta de iubitu ei [spunandu-mi doar mie] si m-am gandit ca este ca "o invitatie" ca sa ma bag eu cu ea. Dar n-am vrut. Sa bagat cu altu si i-am zis ca de ce, de ce si pana mea, si s-a despartit si de ala dupa cateva zile. Na mai stat cu nimeni o perioada si am inceput sa ne racim. Dupa m-am dat la o amica de a ei, si s-a suparat foarte rau cu mine. Mi-a zis ca ei nu puteam sa-i zic ca o iubesc, i-am zis tocmai alia.si s-a suparat. M-am impacat cu ea si dupa cateva zile i-am zis sa fim impreuna si a zis ca nu vrea sa mai piarda alt prieten si mai stiu eu. Dupa s-a bagat cu unu si s-a suparat pe mine. Acum e indiferenta si foarte rautacioasa ca sa zic asa. Nu ii mai pasa de mine chiar deloc. Ce asi putea face sa ii castig iarasi respectul, increderea si dragostea?! Multumesc foarte mult. Dau funda! :* PS : Nu ma puneti sa ma duc la ea cu flori si ciocolata

Răspuns Câştigător
| Duduluna a răspuns:

Eu iti dau un mik sfat sa nu te bagi pe ea, dar daca vrei uite intr-o zi cand nu e cu prietenul ei si o vezi ca e cam singuratica du-te la ea si spune-i ce ai pe suflet, incearca sa o faci sa inteleaga cat de mult o iubesti. Daca cu adv te iubeste ea va renunta la prietenul ei si se va baga pe tine happy:* multa bafta happy:*:X

2 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Eu zic ca daca fata chiar vroia sa fie cu tine. o facea de la bun inceput chiar cand sa desp de primul ei iubit
app, fata asta a ta e foarte indecisa. cand in bratele lu` unu cand la altu
nu prea cred ca stie ce inseamna sa iubesti
eu zic sa te feresti de astfel de fete ca pot sa te distruga (mentalitatea, perosnalitatea, caracterul )
astea cu cat le ti mai departe cu atat mai bine
oricum, cine suntem noi sa judecam fara sa cunoastem?
poate fata doar vroia sa iti faca in ciuda ca sa ii spui ca o iubesti
dar in cazul asta ar fi putin cam copilaroasa
fie ca alegi ce alegi sa faci, grija cu fata asta pentru ca nici ea nu stie ce vrea dar te ameteste si pe tine. si nu iti face bine deloc

Răspuns utilizator avertizat