| FlOrRyN a întrebat:

Salut prieteni... As vrea sa invit o fta in oras da nu stiu cum... adica nu stiu ce sa ii zic cum sa o intreb. Fata este de o seama cu mine si e in clasa cu mine nu as vrea sa ma fac de ras. Nu stiu ce sa ii zic cum sa formulez intrebarea. FundaVOT va rog sa ma ajutati plswinkinghappy

2 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Frate nu ai cu ce sa te faci de ras! Fi tu! Ii poti zice : Vrei sa iesim la un suc? Sau la un film. Fi inventiv. In seara asta i-am cerut unei fete ID-ul de mess la un concert b-). I-am spus : "-Am vazut ca te distrezi asa bine ma poti ajuta cu cv? big grin "EA: -Da..." "Eu - Imi poti scrie si mie ID-ul tau te rog frumos? " Si asa mi la dat. Deci pana nu incerci nu ai de unde sa stii. Bafta, dai PM daca mai ai nev de ajutorwinking

| swaggiebieber a răspuns:

Sa-i spui:chiar te plac si as vrea sa stiu daca vrei sa iesi la o intalnire cu mine, daca nu, e ok, gandeste-te daca vreihappy