| paulanagy a întrebat:

Buna TPU stiu ca o sa vi se para stupida intrebarea mea dar as vrea sa imi spuneti cum pot distribui un linke nu stiu asta si nu imi intreb prieteni pentru ca vor rade de mine va rog ajutati-ma funda pentru cel care explica cel mai bine!

3 răspunsuri:
| fluture156 a răspuns:

Daca e de la o poza, scrie sub descriere share sau distribuiti. Dai click si gata. La o melodie e la fel.

| DaNeo a răspuns:

Depinde de site... daca ii FaceBook sau alte site-uri asemanatoare folosesti share/distribuire(depinde de limba aleasa de tine) si daca ii pe formuri trebuie sa fie in jurut casutei unde scrii ceva butoane pentru a introduce link de youtube poze etc