| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni.

Poate ca s-au mai pus zeci de intrebari aici despre asta, dar vr sa aflu in cazul meu.

Ce marimi sunt la prezervative, ma refer, de ex pentru 14 cm in cazul meu...?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul se alege doar in functie de circumferinta penisului masurat la baza. Lungimea prezervativului va fi in general mai mare decat penisul (celmai scurt prezervativ arec18 cm iar cel mai lung 20, 5 cm. Citeste materialul urmator. http://idealpenis.blogspot.gr/......um-sa.html

| TelefonLg a răspuns:

Cele normale sunt ok nu iti trebuie o marime anume