| LissLiss a întrebat:

Hei fetelor, ati reusit sa ramaneti prieteni cu ex-ul, si cand zic prieteni nu ma refer doar la un "buna, ce mai faci?"? ci sa incepeti a va intelege tare bine? PS: ma refer doar in cazul in care ati avut o relatie serioasa si unde ati iubit, nu se pune daca a fost doar asa ..pentru ca evident in cazul acesta se poate. Multumesc!hee hee

Răspuns Câştigător
| maduta25 a răspuns:

Nu. la inceput da dar acum nu mai vorbim si spune lucruri foarte urate despre mine, desi eu nu i-am facut nimic niciodata, ba chiar i-am vorbit frumos. Dar nici nu prea e posibil ca doua persoane care s-au iubit sa ajunga sa fie prieteni buni, asta ar insemna ca ei inca se iubesc, dar e doar parerea mea.

| LissLiss explică (pentru maduta25):

Pai da, se iubesc. Da sa straduiesc sa ramana prieteni.

3 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns:

Da,eu am vorbit cu ex-ul 2 luni după despărțire și ne înțelegeam foarte bine.

| Andreeac33 a răspuns:

Am fost cu un tip un an si 8 luni, a fost prima si singura mea iubire adevarata pana acum.Ii mai verific wall-ul din cand in cand, mi-a scris intr-o zi doar. ceau ce faci''' si cam atat.Nu am nimic cu el sau cand vorbim dar nu stiu, ma simt ciudat oarecum.