| Decebal a întrebat:

Salut prieteni! Sunt actor si am 25 de ani, intrebarea mea poate fi luata de unii drept neserioasa insa eu vreau parerile voastre. Eu simt atractie sexuala fata de femeile de o varsta cu mine sau mai mari (25 -35 ani), fata de fetele de 20 de ani am doar o pura simpatie, nu ma atrag si sincer sa fiu ma simt incomod in compania unei fete inocente, nu vreau sa sufere din cauza mea, dar ea totusi insista sa ne mai vedem... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

Spune-i ca nu-i poti promite nimic, ca-ti place, dar inocenta ei te pune pe ginduri. S-ar putea atunci sa-ti faca o surpriza!

4 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Fii sincer cu ea, spune-i ca nu te simti atras de ea. Nu o lasa sa-si faca iluzii. Nu lasa timpul sa treaca, nu este corect fata de ea. In aceste cazuri, trecerea timpului nu face decat sa complice situatia.
Sinceritatea este singura modalitate pentru a avea consitiinta impacata. Daca ea decide sa persiste, din diferite motive, cred ca ar trebui sa racesti relatiile cu ea.
Succes!

| BlueHusky a răspuns:

Din punctul meu de vedere @georgesur ti-a dat cel mai bun raspuns.(Sau mai poti sa astepti sa "creasca" laughing )

| AXL_3875 a răspuns:

Faci ce crezi tu, daca nu iti place de ea las-o... Iar daca te razgandesti, ia-o.

| FrozenRose_7553 a răspuns:

Lia@ are mare dreptatehappy