| ZqTer a întrebat:

Salut prieteni/TPU.ro

dupa multe intrebari despre o fata si pareri si multe va mai intreb inca odata

Fata asta ma face nebun tin la ea prea mult, mult prea mult tinem amandoi reciproc unu la altu, dar nu stiu nu vrea sa mergem mai departe nu am avut o relatie cu ea dar vreau si ea, dar ezita si nu stiu dc.

Cu ea ma comport bine pot zice, vorbim, glumim, o conduc noaptea, ne imbratisam, sarutam(prieteni cu benefici). nu stiu e super e dragoste la 16 ani.

Acum 3 zile mi-a zis sa o uit ca asa e mai bine chiar daca e durerors ca orice facem nu ajungem nicaieri ca numa certuri avem...chiar nu stiu ne certam parca am fii un cuplu, dar nu recunoastem.Are si ea unele faze cand ma face sa ma simt prost si imi cade urat.Azi imi spune ca ii e dor de mine ca tine la mine, a doua zii e tacuta retrasa, o las in pace, iar nu-i bine zice ca nu o bag in seama, cand o bag in seama zice ca o sufocnu stiu ce sa mai cred, face totu asa de complicat.

Voi ce credeti ca vrea fata asta de la mine? vrea ceva nu vrea? dc ezita?

Puteti sa imi puneti intrebari daca nu ati inteles raspuns cu cea mai mare placere si nu ma supar deloc la unele cuvinte.

Dau funda!

Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| 0IoAnA0 a răspuns:

Eu zic sa incerci sa nu te mai certi cu ea pentru ca dupa mine ea e foarte comfunza si nu stie ce sa mai creada (adica nu stie ce are in suflet). u trebuie sa vorbesti cu ea fata in fata si vezi ce zice. succes:*!

1 răspuns:
| Азбука a răspuns:

Cine sa le mai inteleaga si pe fetele astea?!?
Continua cu indiferenta, si posibil sa prinda bine.