| Daniel_8032 a întrebat:

Salut prieteni. Vreau sa imi dati si mie cateva idei.
Prietena mea este virgina, cum sa o conving sa facem dragostre? cea mai buna idee primeste funidta. multumesc

9 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Daca o iubesti asteapta.
daca fata nu e pregatita ce vrei? raised eyebrows

| Acadeeeaa a răspuns:

Cati ani are?
Eu cred ca trebuie sa o seduci in asa fel incat sa o convingithinking Cina romantica multe saruturi, sa o exciti si dupa...happy sper ca te-am ajutat!

| ThePunisher a răspuns:

Daca nu are suficienta incredere in tine (si implicit in ea) ca sa faca pasul asta, nu ai ce sa faci. Daca esti prea insistent in sensul asta, exista doua posibilitati: ori cedeaza pana la urma si se culca cu tine, ori devine suspicioasa din cauza insistentei tale, si amana momentul, sau se desparte de tine. Ai grija cum procedezi.

| lo a răspuns:

Nu o poti convinge daca ea nu vrea, nu simte, daca acest sentiment nu-i pleaca din inima.Cu cat o sa insisti, presionezi cu atat o s-o faci sa se indeparteze. Daca o iubesti trebuie sa astepti sa simta ea acest lucru, sa fie pregatita din toate punctele de vedere daca nu vrei ca mai tarziu sa regrete acest pas extrem de important.

| express11 a răspuns:

Cu grija!

| graffman a răspuns:

Sal baga id meu si iti dau cea mai buna carte care nu are cum sa dea greji big grin e din propria experienta big grin

| MarianSteaua a răspuns:

Poi. o inviti la tine. te pui in pat cu ea o abuesti un pic [din vorbe vrajeala] apoi incepi o saruti pe gat, pe gura i pui mana pe sani te descurci tu mai departe ca esti baiat mare nu?devil)

| RapperuL_7603 a răspuns:

Zi unui prieten de-al tau sa o intrebe daca vrea sa faca sex cu tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O va face atunci cind va fi pregatita si va avea suficienta incredere in tine.Numai bine.