| Cat_3006 a întrebat:

Salut,vreau sa-mi dati o idee de cadou sau ca surpriza pentru o prietena de 18 ani, vrem sa facem mai multi prieteni ceva interesant, pentru ideea cea mai originala

2 răspunsuri:
| Vlad_Tepes_1983 a răspuns:

Pana de inspiratie? Nu prea cred,tu iar vrei sa verifici IQ-uri pe-aici...
Daca e vorba de cadou,si pentru majorat,realizezi ca trebuie sa fie ceva care dureaza,care sa-i ramana si sa poata sa spuna "lucrul asta il am de la majoratul meu".
Asa ca,un inel, un lantisor, o bratara, o pereche de cercei, un set din toate enumerate pana acum sau...un ceas.
Prefera calitatea, in locul cantitatii si fa-i cadou un ceas bun, sa-si poata masura anii care vin.Intr-un ambalaj frumos cu o carte de vizita care sa-i spuna exact asta, o floare si cadoul tau va capata o alta valoare!
Sursa:http://www.tpu.ro/......in-sec-21/

| suciu_6907 a răspuns:

Un urs foare mare de plus si cu un tricou personalizat cu poza voastra:X.si surpriza dupa tort i faceti 18 provocari de exemplu la 1 daca are iubit declaratie de dragoste 2 sa cante o piesa cu capu in jos de pe un scaun 3 sa sune la un numar spus de cativa pr de la majorat si sa il provoace pe ala care raspund sa.i spuna la multi ani si etc..asta am avut eu de facut la maju meu 18 provocari puse de feteI don't want to see m.am simtit foarte bine :X sper ca ti.am fost de ajutor:*