| gabbriel a întrebat:

problema mare acum 2 luni am cunoscut o fata si neam placut am fost impreuna aproape 2 luni fara o saptamana si joia trecuta mi-a zis ca a auzit de la cineva ca eu o insel sau ma uit dupa altele. dar nu e adevarat si ne-am despartit eu o iubesc enorm mias da viata pentru ea ma doare sufletul cand nu sunt cu ea imi vine sa-mi tai venele nu stiu daca ma mai iubeste am intrebat-o si a zis ca tine la mine si am observat ca se uita la mine cand nu sunt atent si asta obisnuiam sa facem cand eram unul langa altul ne uitat unul in ochii celuilalt ziceti-mi ce sa fac sa ma impac cu ea va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

Te duci frumos la ea si purtati o discutie serioasa.Ii explici ca ceea ce a auzit ea nu e adevarat, ca tu o iubesti enorm de mult si te doare ca nu mai sunteti impreuna din cauza unor prostii sau din cauza unor persoane care nu va vor impreuna. Daca intr-adevar mai tine la tine o sa se impace cu tine, daca nu stai linistit mai sunt atatea fete...
Succes big hug sper sa va impacati happy

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca fata aia crede tot ce spun ceilalti, inseamna ca nu are incredere in tine. Tu chiar vrei langa tine, o persoana care nu te crede? Sincer acum! Mai stai si mai analizeaza putin situatia si iti vei da seama ca impacarea cu ea nu este lucrul pe care ti-l doresti. Sa-ti tai venele? Doar pentru o relatie care nu a mers bine? Dar daca ai fi fost casatorit si ai fi bagat divort? Ce faceai? Nu mai spune chestii pe care nici tu nu le crezi.

| Onutza14_4774 a răspuns:

Eu zic sa fi ceva mai romantic adica sa incerci sa o impresionezi cumva
Incearca sai propui sa va intalniti pentru ai explica si pentru ai spune adevaraul adica ca nah nu-i adv cea auzit. Si la intalnirea voasta sai daruiesti macar un tradanfir...iar dupa aia spnei ce simti pentru ea si lamauriti lucrurilewinking
Bafta:*:*

| gabbriel explică:

Multumesc pentru ajutor :*

| gabbriel explică:

Multumesc pentru ajutor!