| acasideea a întrebat:

Buna seara tuturor am nevoie si eu de un ajutor
daca ma-ti putea ajuta.
eu am fost cu un baiat aproape 3 luni de zile cand sa facem 3 luni ne-am despartit dupa aia o saptamana nu mia vorbit deloc
dupa o saptamana el m-a cautat pe mine
si eu intre timp am cunoscut un alt baiat care ma place dar eu nu il plac pentru ca mie tot de prietenu care l-am avut imi place
dupa un timp a intrat prietenu cu care am fost si mi-a zis ca inca ma mai iubeste
dar eu nu am avut curaju sa ii zic ca nu il ma iubesc si i-am zis ca si eu il mai iubesc
ieri de exemplu a intrat pe messs si nu ma mai bagat in seama adica azi imi spune ca ma iubeste si maine nu ma ma mai baga in seama ce sa fac un sfat va rog frumos nu stiu ce sa fac sa ma impac cu baiatul cu care am fost sau sa incerc sa fiu cu actualu chiar daca nu il iubesc? astept raspuns.multumesc

Răspuns Câştigător
| munteanella a răspuns:

Am patit si eu la fel.E foarte greu, te inteleg. Asteapta ceva timp, ca sa iti demonstreze ca te iubeste.

| acasideea explică (pentru munteanella):

Multumesc pentru incurajare

3 răspunsuri:
| SemDel a răspuns:

E cam incurcata treaba...In primul rand daca esti cu un baiat pe care nu il mai iubesti sau nu il iubesti n-o sa mearga(pentru ca tu suferi), iar fostul daca e asa schimbator nu cred ca e de incredere...Ai putea sa faci o lista cu lucrurile sau momentete frumoase care le-ai petrecut cu ei, cel care are mai multe castiga.Norochappy

| acasideea explică:

Multumec mult pentru sfaturi