| star a întrebat:

Salut.Revin cu o intrebare...Astazi m-a cautat fosta mea prietena, ca i-a intarziat ciclul cu 3 zile straight face! Am avut odata contact sexual neprotejat dar am ejaculat "afara"...Sunt sigur ca nu am ejaculat in timpul actului sexual propriu-zis daca ma intelegeti. E vre'o sansa ca ea sa fie insarcinata? Astept raspuns... E prima data cand am o problema de genul asta si sincer sa fiu m-au cam trecut niste fiori...Ms frumos!

Răspuns Câştigător
| simoSTAR a răspuns:

Fii sigur ca asa este cum a zis ea, faceti testul impreuna si daca este adevarat, da dovada de barbatie si fii langa ea ca nu ii este deloc usor! dar mai intai fii sigur ca este adevarat.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, exista sanse destul de multe, depinde de perioada in care se afla ea, daca era sau nu in perioada fertila.

| Bacemi a răspuns:

Sunt sanse sa fie adevarat ce spune. Daca ea te-a cautat inseamna ca e ingrijorata cu adevarat. Trebuie sa ii fii alaturi in astfel de momente pentru ca e cu adevarat un subiect delicat pentru o fata. Indiferent de cele intamplate intre voi trebuie sa o ajuti cum poti mai bine.

| julieta a răspuns:

Ar trebui sa fi alaturi de ea, sanse pot fi. daca te-a cautat inseamna ca si ei ii este frica.chiar daca numai sunteti impreuna comporta-te ca un barbat cu capul pe umeri, fi alaturi de ea pana rezolvati aceasta problema.bafta

| Tessy a răspuns:

Da este posibil. Daca se dovedeste ca ea este insarcinata ar trebui sa fii alaturi de ea pentru ca este un moment peste care singura trece mai greu.

| star explică:

Huuuuuuuuuuuhhhhhhhhhh! Fals alarm big grin! Ms pentru ajutorhappy