| Jägermeistr a întrebat:

Salut, scuze pentru categorie dar ma scoate din minti laptopu asta ...am winamp ultima versiune, am bagat si free si full, problema e urmatoarea, cand apas pe tasta j nu imi apare casuta aia cu search, si am. vreo 13000 de melodii... si ma apuca 90 de ani pana gasesc melodia care o vreau, si sa caut cu windows deja m-am saturat, stie cineva cum mortii lui sa il fac in afara de a il arunca pe geam?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ultima versiune de Winamp nu mai dispune de functia jump. (activata de tasta J) Te sfatuiesc sa instalezi aceasta versiune de Winamp: http://www.softpedia.com/......shtml,nici nu vei observa diferenta, la aceasta versiune optiunea de jump fiind inclusa.

| Jägermeistr explică (pentru Ronnix):

Salut, multumesc pentru raspuns, am instalat exact versiunea recomandata de tine si nu vrea nici asa straight face

| Frankyy a răspuns (pentru Jägermeistr):

La fel patesc si eu.dar fac in felul urmator:
Pun winamp-ul in bara si dau din nou click pe el, apas tasta J merge.(poti sa incerci de vreo 2-3 ori) merge 100% happy

| Jägermeistr explică (pentru Frankyy):

Am aflat cum merge, inainte sa apesi j, dai click pe bara de sus a ferestrei principale winamp si apesi j, adica, dai un click pe bara aia unde este x, si apoi j si merge /

| Ronnix a răspuns (pentru Jägermeistr):

Lasa-mi id-ul pe privat.