| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

se apropie dragobetele si am o nelamurire, daca am luat ceva de valentine`s day prietenei mele, trebuie iar sa-i iau? sau doar ceva putin, un trandafir?

7 răspunsuri:
| misu a răspuns:

E scump. iai ghiocei ca au aparut

| vOdK a răspuns:

Rate, valentinul e un rahat... mai bine fai acum un cadou pe care sa nul uite. e ceve imi romantic, romanesc, autentic. nu e rahat de de sarbatoare importată! baftă

| Niros19 a răspuns:

Pai normal acum ar trebui sa ii iei cel mai frumos cadou ca doar asta e ziua indragostitilor de la noi aia a fost de la englezi

| Pufics a răspuns:

Nu e neaparat sa-i iei ceva. Uneori o vorba frumoasa si plina de iubire e mult mai buna decat un cadou. Insa ceva simbolic ii poti lua.Trandafirul cum ai zis. il poti lua si mai poti adauga si un biletel dragut pe langabig grin

| perfusion a răspuns:

Un trandafir ar fi foarte frumos.
Trebuie sa i-l dai intr-un mod special pentru a o impresiona.
Poti sa ii dai si o masina, daca i-o dai la "steo" se v-a simti ciudat.
Un trandafir ar fi foarte frumos!

| axaal20 a răspuns:

daruiesti cand iubesti, nu cand zice nu stiu care bou ca azi trebuie sa iubesti.
ideea e simpla. tu nu iubesti, asa ca daruiesti mecanic.
cand ai sa inceti sa iubesti atunci vei stii si sa daruiesti.
pana atunci kappa