| bellisima_6518 a întrebat:

se apropie Valentine's Day, si as vrea un ajutor din partea voastra cu o idee ceva, ce i-as putea oferi iubitului meu, am nevoie de ajutorul vostru, mersi...)))

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Pe langa toate chestiile alea normale gen: baratara, ceas, portofel, curea etc eu ii voi darui un pictorial cu mine sau cu noi doi daca accepta. happy de abia astept!

| andreea7520 a răspuns:

Eu cred ca l`ai impresiona foarte mult daca i`ai pregati tu ceva, majoritatea baietilor nu sunt chiar atat de impresionati de cadouri gen ceas, portofel (cum s`a mai spus mai jos).
Daca este o plaja prin apropiere ar fi frumos sa scrii pe nisip : TE IUBESC. si apoi sa vii cu el, sa-i spui ca ai chef de o plimbare si apoi sa vada surprizabatting eyelashes. asta e doar o varianta, ar mai fi frumos sa pregatesti o masa cu sampanie si trandafiri etc (desi normal este ca el sa pregateasca astealaughing) etc happy
Altceva nu`mi trece prin cap acum big grin

| justperverse a răspuns:

Cel mai frumos cadou ar fi o seara super romanta in doi. si toata seara doar pentru voi 2winking

| al88xxx a răspuns:

de organizati un mic picnic impreuna ar fi superb. Nu trebuie sa fie nimic sofisticat, o patura si cateva fructe, prin4ipalul este locatie, parcul sau acoperisul, ceva cit mai romantic. Poti organiza un picnic chiar in dormitor, inconjurandu-va de lumanari parfumate. La fine o noapte petrecuta in doi... trebuie sa fie ceva nou si foarte interesant! In4erkatsi pe masina de spalat cand lucareaza, sau daca nu sintetsi pin intr-atit de apropiatsi puteti in4erka un sex pe telefon! JUST TRY...