| bellisima_6518 a întrebat:

se apropie ziua indragostitilor, si as vrea un ajutor din partea voastra cu o idee ceva, ce i-as putea oferi iubitului meu, am nevoie de ajutorul vostru, mersi...)))

3 răspunsuri:
| Alexandra_1264 a răspuns:

Cred ca ar fi binevenit un tricou cu poza voastratongue
Este foarte interesant.
:*

| hasegawa a răspuns:

Oferai cevaa micut, ceva in care sa va regasiti amandoi, un breloc de pus la chei cu poza ta in el, un ceas cu rama pentru fotografie lipita de el... ceva micut care sa-i aminteasca si mai incolo

| adrian_1739 a răspuns:

Salut. Cateva ideii: un ceas, accesorii de imbracaminte (un portofel, o palarie, o preche de manusi, o esarfa sau o curea), un parfum, produse pentru ingrjire personala...totul depinde de prietenul tau si de ce suma esti dispusa sa cheltui.