| CristiB93 a întrebat:

Salut Se potriveste baiatul fecioara cu fata sagetator adica se pot intelege si sa fie fericiti

Răspuns Câştigător
| vladutz_7059 a răspuns:

Uite parerea mea intr-o relatie unde ii iubire astea is nimicuri doi parteneri daca se iubesc se pot intelege perfect inpotriva zodiilor uite un sfat cand aveti argumente sau certuri va punreti jos si vorbiti cu calm astazi la si u de la tine maine ea si tot asa o relati trebuie lucrata pentru a functiona indiferent ce scrie in zodii 2 parteneri se pot intelege daca vor si stiu cum

3 răspunsuri:
| Yaguar a răspuns:

Totul este clar cu cei care spun despre compatibilitatea zodiilor, Crezi ca daca acolo se zice ca totul ii bine asa si va fi ori daca spun ca este rau asa si va fi, nu are nici cea mai mica legatura daca nu crezi ea niste persoane fericite (Poti sa ei familii ), si ea un numar bun din cele fericite si un numar bun din cele care nu au o familie normala (Poti sa ei si alcooloci si pe cei care isi maltrateaza femeia si copii...). Sudiazale o sa vezi ce povesti mai sunt si aceste zodii.

| DCSHOE a răspuns:

Nu te lua dupa prostiile astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia,din zodiac normal se potrivesc cat de cat,dar nu conteaza doar asta, importante sunt sentimentele voastre, atitudinea si personalitatea pe care o cunoasteti si relatia pe care o intetineti voi.