| Reverse a întrebat:

Sall... fata fecioara baiat sagetator se potrivesc? daca nu macar spuneti-mi cu ce zodii se potriveste fata fecioara si cu care nu
dau fundita:Xbig grin

17 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

E o mare prostie sa crezi in asa ceva.
Ai intalnit tu toate persoanele de aceeasi zodie si ai vazut ca toate au acelasi caracter, mentalitate?
Iti spun eu ca nu ai sa gasesti.
Toti suntem diferiti, absolut toti.

| Miha a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/fecioara/
aici vei gasi cu cine te impaci cel mai bine dintre zodii;)

Răspuns utilizator avertizat
| angel_6687 a răspuns:

Fata mea, daca te iei dupa zodii, vei ramane Fecioara big grin

| raisssa a răspuns:

Relatii intre zodia Fecioara si alte zodii

- Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Taur, Capricorn
- Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Gemeni, Sagetator, Pesti
- Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Gemeni
- Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Sagetator
- Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Balanta
- Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Pesti
- Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Capricorn
- Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Taur, Leu

| Reverse explică:

@woodenpints retardat esti tu ca eu am pus o simpla intrebare cine vrea rasp cine nu nu se baga
@anonim mda. ce zic eu, ce intelegi tu.frate una e fecioara( virgina) si una e fecioara zodie
intrebarea nene, ai citit-o in totalitate? ma indoiesc:I

| activ a răspuns:

Da se potrivesc dar nu chiar asa de bine fecioara se mai potriveste cu: scorpion, capricorn, leu si chiar si cu ea insisi adica fata fecioara cu baiat fecioara big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca suge se potriveste cu orice fel de baiat chiar daca e fecioara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se potrivesc orice zodii, mai bine fii atenta la caracter, la baieti si la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu credeti in asa ceva eu fecioara el leu vai daca ma muscalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fecioara...hmm...sunt sagetator si n-am avut niciodata impresia ca fecioarele sunt amuzante dar le admir pentru ordinea lor de zi cu zi.La intrebarea ta, eu cred ca s-ar putea potrivi destul de bine o fecioara cu un sagetator asta daca fecioara ar renunta sa mai fie atat de perfectionista.Devine enervant pentru sagetator. Oricum daca devi prea perfectionist nu mai esti perfect, asta imi spun mereu.Si cred ca s-ar portivi mult mai bine fecioara cu fecioara sau capricorn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compatibilitatea intre o fata in zodia fecioara si batatul sagetator este destul de buna atata timp cat fecioara lasa deoparte criticile si ideea ca totul se invarte in jurul ei deoarece sa fim sincer asa sunt fecioarele incapatanate impulsive si mereu tind sa creada ca totul e cum spun ele stiu asta pentru ca sunt una dintre elehee hee si am avut o relatie cu un baiat in zodia sagetator. totul va merge bine daca fecioara isi va stapani instinctele de a poseda si la randul lui baiatul sagetator ar trebui sa isi incalce putin orgoliul pentru a putea purta o conversatie normala cu fata asta e valabil intr-o cearta deoarece amandoua zodiiile sunt impulsive si orgolioasedeci atata timp cat ambii sunt temperati totul va fi perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da inca foarye bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce baietii sunt rai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balanta si fecioara

| Vasilică_Grigoraş_1969 a răspuns:

Si zece nii de ani daca iti cauti ''potriveala'', o sa iti potrivesti pana te plictisesti.Tot ce se preda in scoli aproape la toate materiile este 0, 1% adevar.Cauta sa gasesti in visurile tale ceea ce iti spune Dumnezeu, caci dinainte de a te naste El iti harazeste o persoana, daca o gasesti bucurate si trateaz-o ca pe tine insuti, nici mai mult dar nici mai putin.Eu am gasit-o, numai ca nici acum nu a realizat cu cine a stat de vorba(exact Toma necredinciosul). Exclude mai intai minciunile din viata ta, poarta in sufletul tau ceea ce te-a invatat Dumnezeu, pentru ca ''...nimic nu este nou sub soare...'' caci cine ascunde adevarul, cine minte, cine este viclean, cine inseala, cine ademeneste, cine vorbeste pe la spate, cine tradeaza, nu este altcineva decat satana. Cand pui o baterie la masina pui bornele + cu +? Asta chiar si cand crezi in zodii fecioara niciodata nu se potriveste cu sagetatorul, pentru ca sunt incapatanati amibii. Dumnzeu ti-a dat o pilda cu Abel si Cain, incapatanatul a trait si credinciosul a murit.Credinciosul traieste vesnic acum, incapatanatul arde vesnic acum.Alege de ce parte vrei sa fii si iti vei gasi jumatatea cat ai clipi din ochi, depinde doar de ce parte treci.Nu iti face mana la mana, nu iti face ochi la ochi, nici picior la picior si vei trai vesnic.Nu te lua dupa mine ce iti spun eu, ci pleaca urechea la ce iti spune Dumnezeu.

| justmeandyou_5670 a răspuns:

Nu stiu daca se portivesc dar oricum cred ca asta este o prostie cu compatibilitatea intre zodiioh go ondin cate stiu eu fecioara se potriveste cu capricornul:d