| Kenzo23 a întrebat:

Salut si buna. sunt alex, 23 ani, din ilfov! am si eu o intrebare. mai este o fata serioasa pe lumea asta sa vrea ceva serios? happy daca da, spuneti-mi unde sa mai caut si eu ca m-am ratacit de cand tot caut si nu gasesc id c0k_1na

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu toata caldura sufletului meu inghetat ti-o recomand pe elasexygagica.La ea gasesti tot ce inseamna conceptul de suflet feminin.De unde stiu? Intuitie femininatongue

| elasexygagica a răspuns:

Eu sunt serioasa kiss dar nu tot timpul love struck

| Gabi_6377 a răspuns:

Mai, mai sunt, eu ma intrebare daca mai sunt baieti seriosi pe lumea asta.doar ca e am mare distanta, eu st din pitesti.Asta e id-ul lui frate-meu, pe care vb si eu lica_ionut57.Am 22 de ani, ma chema gabi.

| Ana a răspuns:

De exemplu... eu big grin dar sunt luata love struck

| AnToOniiia a răspuns:

Nu pe TPU iti vei gasi aleasa. Parerea mea este sa nu fii disperat pentru ca exact atunci cand te vei astepta mai putin vei da peste eawinking. Nu are rost sa apelezi la internet pentru ca esti tanar si nu ai cum sa ramai singur :*winking

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Zau ia uite id-ul meu esti_prost_de_mori@kenzo23-tpu.ro multumit?

| naprazzznic a răspuns:

Tu dupa parerea multora de pe aici.mai ales a mea, pari cam babalau! incepand cu actul 1.la 23 de ani, sa-ti cauti iubita p site, esti un fel de personaj inchis in tine care nu prea-ti doresti multe de la viata decat ratie pe filel*st ca sa poti descarca diferite filmuletze pentru amuzamentul organului minuscul pe care-l detii in mana, iar actul 2. daca ar stii mama ta ce golan are la usa aia din lemn, ar regreta nespus ca te-a aterizat pe aceasta lume minunata! bft tongue