| bebethomeu a întrebat:

Am o intrebare serioasa! Va rog sa imi spuneti cum as putea sa-l fac pe iubitul meu sa-mi faca sex oral sad as vrea dar nu stiu cum sa-l conving thinking va rog sa ma ajutati big grin fara raspunsuri rautacioase ca este serios! cel mai bun raspuns primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Pai poti sa vorbesti deschis cu el si daca o sa-i spui ca ii faci si tu o sa vrea mai mult ca sigur!

15 răspunsuri:
| Eufourikul a răspuns:

Cred ca atunci cand vrei sa primesti ceva trebuie sa oferi! Trebuie sa vina de la sine acest lucru.Cea mai buna solutie e sa incerci positia 69 unde ambii parteneri fac sex oral in acelasi timp. Daca nu, ofera-i un sex oral si asteapta sa iti ofere... Daca nu exista comunicarea care trebuie sa fie libera si deschisa intre doi parteneri unde puteti sa va propuneti cele mai ravnite fantezii ale voastre.O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Cuppycake001 a răspuns:

Nu-i face tu prima pentru ca nu ai nicio garantie ca-ti va intoarce favorul..si am am aceeasi problema cu al meu laughing. Si am gasit o metota care pare sa functioneze. Am o carte cu diferite pozitii(tu poti cauta o poza pe net sua ceva). Si i-am tot aratat pozitia 69, el isi doreste foarte mult sa-i fac oral. Si mereu ii repet"Uite iubire ce tare este pozitia asta, ti-ar placea? Ce zici sa o incercam data viitoare?" Si vad ca incepe sa functioneze...de fiecare data cand facem sex. iubitul meu coboara din ce in ce mai jos laughing, ultima data aproape ca a ajuns acolo unde trebuie. sper ca data viitoare sa duca treaba la bun final big grin. Iti urez succes si tie si sper sa ajungem amandoua satisfacute laughing!

| bebethomeu explică (pentru Cuppycake001):

Daa laughing sper si euwinking multumesc de idee happy

| Azµre a răspuns:

Îi spui!

| Raiiiisa a răspuns:

Cel mai frumos este sa primesti ceva fara sa ceri.

| NnDWtf a răspuns:

Pai mai intai fa-i tu lui, apoi asteapta-te la "rasplata"

| Shavoo a răspuns:

Cu baietii e mai greu. Fa-l sa bea mult inainte laughing)

| agent001subacoperire a răspuns:

Zi daca faceti un 69 :Si gata
Misionaru ceva laughing)

| bebethomeu explică:

Multumesc de raspunsuriwinking sunt folositoare ( i-am zis de multe ori ca-i voi face si eu dar nu mi-a dat nici un semn de reactie ) laughing dar o sa-i fac eu prima si apoi o sa vad smug

| LupiPushika a răspuns:

Sa fai tu prima laughing)))

| bebethomeu explică (pentru Marian_Alexandru_Itu_1993):

Nu am nevoie de voluntari smug laughing ma descurc si ce amwinking rolling on the floor

| bebethomeu explică (pentru Marian_Alexandru_Itu_1993):

Nu am nevoie de voluntari smug laughing ma descurc si cu ce amwinking rolling on the floor